Haal wat levendigheid, smaak en warmte in huis
Met de TERROIR Selection willen we het je makkelijker maken om een keuze te maken uit ons gamma en je steeds nieuwe artisanale, authentieke en pure wijnen laten ontdekken. Iedere maand maken we voor jou een zorgvuldige selectie van zes natuurwijnen. Een kleine dwarsdoorsnede uit het gamma van TERROIR, met de nodige diversiteit (op vlak van stijl en herkomst) en aangepast aan het seizoen. Zowel vaste waarden als nieuwkomers.
November zet in onze contreien traditioneel een reeks van donkere maanden in. Buiten wordt het stilaan kil en nat. De schaarser wordende mooie dagen nodigen ons uit voor een wandeling in een herfstig bos. Dit vraagt om wijnen die levendigheid, smaak en warmte in huis brengen. Daarop speelt de TERROIR Selection voor november gretig in. In dit pakket: 1x bubbels, 2x wit, 1x rosé en 2x rood. 2x Duits, 1x Oostenrijks, 3x Frans. 6x top!

Concreet zitten deze keer volgende toppers in het pakket:
- Splash! (Château Barouillet): bubbels - sémillon - Bergerac (F) - 2019: uitermate verfrissende witte pét-nat van wijnmaker Vincent Alexis, perfect om je al stilaan in de feeststemming te krijgen;
- Little Bastard (Staffelter Hof): wit - riesling, sauvignon blanc - Mosel (D) - 2020: de naam komt van de hoogst ongewone blend door wijnmaker Jan Matthias Klein, heerlijk supercrispy;
- Nedjma (Le Raisin et l'Ange): wit - sauvignon blanc, grenache blanc, chardonnay - Ardèche (F) - 2019: nog een opmerkelijk blend, met een heel mooi evenwicht en een boeiende complexiteit;
- Rosé (Weingut Schmitt): rosé - merlot, spätburgunder, portugieser, dornfelder - Rheinhessen (D) - 2019: rijke rosé voor bij een herfstige charcuterieschotel, puur en levendig zoals steeds;
- Zweigelt Authentisch (Koppitsch): rood - zweigelt - Burgenland (A) - 2016: soepel en smaakvol rood, krieken met aardse ondertoon, te combineren met bv. wildschotel met veenbessensaus;
- La Via S'Ecoule (La Cabrery): rood - grenache noir, grenache blanc - Provence (F) - 2020: van een coöperatieve met een mooi verhaal, macération carbonique, zuiders en lichtvoetig tegelijk.
De TERROIR Selection is te koop met een korting van 5% op de normale meeneemprijs. De prijs van de selectie van zes topwijnen voor november 2021 bedraagt daardoor slechts 100 euro. De mooie bijsluiter met een woordje uitleg bij de wijnen krijg je er zomaar bij.
Je kan het pakket afhalen in de shop tijdens de openingsuren. Daarnaast kunnen we het in het Leuvense kosteloos thuis leveren. Ook verzenden is mogelijk.
De oplage van de Selection is zoals steeds beperkt. Wil je zeker zijn van je pakket, dan kan je het kopen via de webshop, reserveren via marc@terroirleuven.be of meteen een abonnement nemen.